Zanaatkar İşlemesi Etkinliği S/C

Zanaatkâr İşlemesi etkinliği başladığından bu yana bazı Valilerimizden geri bildirim ve talepler aldık. Sorularınızın yanıtlarını aşağıda sunuyoruz:


S: Zanaatkâr İşlemesi etkinliği ne zaman açılacak?
C: Etkinliği, tüm krallıklardaki sezon ilerlemesini baz alarak 2 aşamada açacağız. Açılış zamanları sırasıyla şu şekilde:

Kayıp Krallık 1. Sezonun ilk günü ve Fetih Sezonu başlangıcı civarı. Etkinlik her açıldığında 2 Simgesel Kristal alabilirsiniz. Rekabet eşitliğini sağlamak adına, Kayıp Krallık’ in 1. Sezonuna başlamış ancak Fetih Sezonuna başlamamış krallıklar için 2 Simgesel Kristali karşılayabilecek telafi niteliğindeki bir Zanaatkâr İşlemesi etkinliği sunduk. Fetih Sezonuna başlamış olan krallıklar için ise çoktan 4 Simgesel Kristali karşılayabilecek telafi niteliğindeki bir Zanaatkâr İşlemesi etkinliği sunduk. Bu şekilde tüm krallıklardaki Valilerin Simgesel Kristal alma şansı, krallığın sezon ilerlemesine göre tutarlı olarak kalmaya devam edecek.

S: Zanaatkâr İşlemesi etkinliğinin ardından kullanılmamış olan Zanaatkâr Çekiçleri geri mi dönüştürülecek?
C: Evet. Etkinlik sona erdikten sonra geriye kalan tüm Zanaatkâr Çekiçleri 1:1 oranında cevherlere geri dönüştürülecek. Bu yüzden lütfen onlarn etkinlikte dikkatlice kullanın, Valiler!


Not: Her Vali, Zanaatkâr İşlemesi etkinliğinde en fazla 4 tane Simgesel Kristal alabilir. Etkinliğe katılmış olan Valiler göç ettikten sonra etkinliğe tekrar katılamazlar.

Zanaatkâr İşlemesi etkinliğiyle ilgili soru ve cevaplar bu şekilde. Etkinliğin kurallarıyla ilgili herhangi bir sorunuz ya da oyun içeriği ile ilgili geri bildiriminiz varsa lütfen resmî oyuncu topluluğundan bize bir mesaj gönderin ya da doğrudan oyun içindeki Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Valilerimizin oynayış deneyimini geliştirmek için çabalamaya devam edeceğiz!


Rok Group