Rok Duyuru: 11.05.2022

Merhaba Vali,
Oyundaki dengeyi sağlamak adına, Harikalar Müzesi güncellemesinin bir parçası olarak kayıp Krallık’ la ilgili aşağıdaki değişiklikleri gerçekleştireceğiz:
1. Kayıp Krallık esnasında ancak Fetih Sezonu öncesinde bir valinin şehrinin konumu başka bir krallığın bölgesi hâline gelirse bu şehir başlangıç iline ışınlanır (bu kural Rastgele Işınlanma kullanma ya da birisinin birliğinden çıkma durumu için geçerli değildir).
2. Fetih Sezonu esnasında bir valinin şehrinin konumu başka bir kampın bölgesi hâline gelirse bu şehir başlangıç iline ışınlanır (bu kural Rastgele Işınlanma kullanma ya da birisinin birliğinden çıkma durumu için geçerli değildir).
3. Güncelleme devreye girmeden önce, Fetih Sezonuna girmek üzere olan krallıklarda başka krallıkların ya da kampların bölgesinde yer alan tüm şehirler başlangıç illerine taşınır. Bu sebeple güncelleme devreye girmeden önce şehrini birlik bölgesine ışınlamanı öneririz.
Meydana gelmiş olabilecek herhangi bir uygunsuz durum için özür dileriz. Etkinliğin kurallarıyla ilgili herhangi bir sorun ya da oyun içeriği ile ilgili geri bildirimin varsa lütfen resmî oyuncu topluluğundan bize bir mesaj gönder ya da doğrudan oyun içindeki Müşteri Hizmetleri ile iletişime geç. Valilerimizin oynayış deneyimini geliştirmek için çabalamaya devam edeceğiz!
Rise of Kingdoms’u desteklediğin için teşekkürler. Umarız oyunun tadını çıkarıyorsundur!

Rok Grup