Güncelleme 1.0.61: “Yıl Dönümü Festivali”

Güncelleme 1.0.61: “Yıl Dönümü Festivali”

Merhaba Vali,

Güncelleme 1.0.61

07.09.2022 günü saat 06.00’da (UTC) oyunu 1.0.61: “Yıl Dönümü Festivali” sürümüne güncellemeyi planlıyoruz. Bu güncelleme sırasında sunucular yaklaşık 3 saat kapalı olacak. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Güncelleme tamamlandıktan sonra bir telafi ödülü göndereceğiz.

  1. Uluslar Pazarı Etkinlik Serisi

Rise of Kingdoms yakında yıl dönümü festivalini kutlayarak geçmiş başarıları, ulaşılan zaferleri ve Kutlama Anlarını onurlandıracak. Bu festivale tüm valiler davetlidir! Bu vesileyle, Uluslar Pazarı belirlenensaatte açılacak ve bir sürü heyecan verici aktivite sunacak:

1) Yıl Dönümü Festivali Dükkanı: Etkinliklerden Yıl Dönümü Sikkeleri kazanıp onları muhteşem hediyelerle takas et!

2) Birlik Testi: Buraların en zeki valisi kim?

3) Giriş Ganimetleri: Özel bir kutlama ödülü gibi şeyler kazanmak için giriş

4) ROK Yıllığın: Anılarla ve takdire şayan başarılarla dolu bir yılı tekrar hatırla.

5) Harikalar Sirki: Karşınızda, inanılmaz Harikalar Sirki! Gelin ve Papağan Kardeşler Goldayne ve Fogsworth’ten ödüller kazanın! (Sadece 21 günden fazla süredir açık olan krallıklar katılabilir.)

6) Çöl İzleri: Develerin uzak diyarlardan getirdiği hazineleri keşfet! (Sadece 21 günden fazla süredir açık olan krallıklar katılabilir.)

7) Şenlik Tatları: Tarifler toplayarak Uluslar Pazanında muhteşem bir tezgah aç.

8) Hazine Avı: Harita parşömenlerini kullanarak keşifçilerini gizli hazineye götür.

9) Silah Eğitimi: Her savaşla güçlenen Silah Ustası Lohar’a meydan oku! Ne kadar dayanabilirsin?

10) Hırsız Avcısı: Hazine Hırsızlarını geri püskürtüp ödüller kazan.

11) Gücün Zirvesi: Gücünü artırarak yepyeni bir şehir teması kazan!

12) Tuhaf Olaylar: Köylülerin başı dertte ve onları sadece sen kurtarabilirsin!

13) Büyük Toplama: Görevler tamamlayıp harika ödüller kazanacağın 7 koca gün!

Etkinlik Takvimine bakarak ayrıntılı programı görebilirsin.

  1. Yıl Dönümü Grand Prix

Haydi! Hep birlikte zafere! Rise of Kingdoms’ın ilk Yıl Dönümü Grand Prix etkinliği başlamak üzere. Savaş boruları çalınsın, savaş meydanına çıkılsın. Zafer tacı kimin olacak? Sen de gelip bu olağanüstü turnuvayı seyredersen bizi çok mutlu edersin!

1) 16 takım, yanışmaya 16’lı Raunt ile başlayıp sırasıyla Çeyrek Finaller, Yanı Finaller ve Büyük Final aşamalarını takip edecek. Kazanan kim olacak?

2) Yarışmacılar Yıl Dönümü Grand Prix Şampiyon Yüzüğü, Yıl Dönümü Grand Prix Şehir Teması, hediye kartlan ve daha birçok farklı ödül kazanma şansına sahip olacak.

3) Fetih Sezonu Hikayesi “Kahraman Marşı – Kahraman Hazinesi” Öncü Etkinliği Başlıyor

Şu anda Fetih Sezonunda olan Krallıklar, yepyeni “Kahraman Marşı Kahraman Hazinesi” Hikayesini bir Öncü etkinliği olarak ilk kez oynama şansına erişecekler! Bu Öncü etkinliğine katılan Valiler standart ödüllerin yanı sıra Öncü ödülleri ve katılım ödülleri de kazanacaklar!

1) Yeni birlik oynanışı: Valiler, istedikleri zaman kendi kamplarında yer alan herhangi bir krallığa ait bir birliğe katılarak birlik üyeleriyle omuz omuza savaşabilir!

2) Birlik bazlı yeni Haçlı Başarılan: Bu başarıların koşullarını karşılayarak muhteşem ödüller kazan.

3) Yeni 3 Günlük Göç Devresi: Valiler, Göç Devresi boyunca kendileriyle aynı Kayıp Krallık’ta yer alan herhangi bir krallığa göç başvurusu yapabilir. Başvuru onaylandıktan sonra yeni krallığa, normal göçe kıyasla daha az Pasaport Sayfası harcayarak göç edebilirsin.

Rise of Kingdoms’ı desteklediğin için teşekkürler. Umanız oyunun tadını

çıkarıyorsundur!